Дбайливий догляд за виробами допомагає істотно продовжити термін їх служби і зберегти гарний зовнішній вигляд. Ось кілька простих правил, яких потрібно дотримуватися, щоб Ваш медичний одяг якомога довше зберігав свій первісний колір і вигляд.

Як правильно прати медичний одяг

1. Білі медичні халати і костюми зі змішаних тканин можна прати в пральній машині при температурі 60°С. При пранні білих виробів використовуйте пральний порошок для білих тканин. Попередньо, перед пранням, можна замочувати тільки повністю білий одяг без кольорової окантовки або вишивки.

2. Комбіновані медичні вироби зі змішаних тканин (поєднання світлих і темних тканин в одному виробі) можна прати в пральній машині при температурі 40°С. Попередньо НЕ замочувати.

Якщо медичний костюм складається і куртки і штанів контрастних кольорів, наприклад, білого і чорного кольору, рекомендується прати їх окремо один від одного.

Увага! Вироби із червоної тканини не рекомендується прати з одягом інших кольорів.

3. Кольорові вироби з бавовни або змішаних тканин можна прати в пральній машинці при температурі 40°С. При пранні кольорового одягу використовуйте порошок для кольорових тканин. Не рекомендується використовувати відбілювачі з перекисом або хлором.

4. Медичний одяг з габардину необхідно також прати при температурі 40°С.

5. Вироби с застібкою на блискавці або кнопках потрібно прати в застібнутому вигляді, попередньо вивернувши їх навиворіт.

Догляд за виробами з вишивкою

Вироби з вишивкою вимагають дбайливого ставлення та догляду.

Для прання виробів з кольоровою вишивкою використовуйте режим машинного прання з температурою не вище 40°С і порошок для кольорових тканин - це допоможе довше зберегти гарний колір вишивки.

Білий медичний одяг з білою вишивкою можна прати порошком для білих тканин при температурі 60°С.

Прасувати такі вироби слід з виворітного боку.

Як правильно складати медичний халат