Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вишивка і нанесення логотипу на одяг на замовлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У нашому інтернет-магазині з'явилися чарівні фірмові вишивки на медичну тематику. Вони чудово виглядають на кишеньках медичних халатів і костюмів. У каталозі представлені вишивки двох розмірів: менша за розміром - для нагрудної кишені або шеврону, велика за розміром - для бічної кишені.

Виберіть медичний одяг в нашому каталозі і додайте до замовлення вподобану вишивку, а її розмір уточніть в примітці до замовлення. Стандартний колір вишивок відмінно поєднується з білим мед одягом. Якщо ж ви хочете додати вишивку на кольоровий халат або костюм, ви можете уточнити бажаний колір малюнка в примітці до замовлення.

Додайте цікавий акцент Вашому медичному одягу!

Розробка й нанесення логотипів на мед одяг і уніформу

Торгова марка "Грація" пропонує послуги з нанесення машинної вишивки (логотипи, емблеми, іменні вишивки, різні знаки, а також малюнки) на медичні халати і костюми, фартухи та інші вироби нашого виробництва. Сучасне обладнання, що використовується нами для нанесення комп'ютерної вишивки, дозволяє нам запропонувати технології виробництва шевронів і нашивок.

Вишивка логотипів на замовлення

У нас ви можете замовити гарний медичний халат або костюм з логотипом. Вартість вишивки розраховується індивідуально на основі ескізу логотипу та бажаного розміру. Надішліть свій логотип на пошту info@grace-atelier.com і ми розрахуємо його вартість.

Машинна вишивка логотипів має наступні переваги перед іншими способами нанесення зображень на вироби:

  • довговічність;
  • практичність;
  • престижний вигляд.

Ми пропонуємо повний спектр послуг, пов'язаних з вишивкою:

  • короткі сроки;
  • якісні матеріали;
  • висока якість нанесення малюнків.
Вгору