ТМ "Грація" – виробник якісного і стильного медичного одягу високої якості.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Грація" було створено в 1998 році і починало свою діяльність як звичайне ательє. Ми шили чоловічий та жіночий одяг на замовлення, а також двічі на рік випускали власні невеликі колекції жіночого одягу.

У 2002 році ТМ "Грація" почала також виробляти красивий і зручний одяг для лікарів і незабаром стала одним з провідних і найбільш улюблених виробників медичного одягу в Україні.

За роки работи ми:

Розробили понад 300 унікальних моделей медичних халатів і костюмів

Великий досвід роботи в індивідуальному пошитті, тонни книг і журналів по модному стилю, а також щира любов до творчості і того, чим ми займаємося, допомагають нам створювати медичний одяг вищого класу. Ми не боїмося привносити в робочий одяг новизну і свіжість. Ми не боїмося експериментувати і пробувати нові варіанти.

При пошитті ми орієнтуємося не тільки на традиційні лекала, які використовуються для виготовлення медичного одягу. Ми з'єднуємо досвід створення жіночих і чоловічих модних колекцій і пошиття одягу, зручного для роботи.

Саме так в нашому каталозі з'явилися халати і костюми з елегантною вишивкою, медичний халат з рукавами дзвіночками, медичні сукні і принтовані хірургічні костюми.

На даний момент каталог медичного одягу ТМ "Грація" містить більше 200 моделей медичних халатів і костюмів на будь-який смак. Продукція ТМ "Грація" приваблює не тільки оригінальністю фасонів і обробки медичного та робочого одягу, а й незмінно високою якістю пошиття.

Відкрили інтернет-магазин з можливістю індивідуального замовлення по інтернету

З 2005 року замовити медичний одяг від ТМ Грація можна не тільки в салоні-ательє в м. Вінниця, а й через Інтернет. Величезною перевагою нашого інтернет-магазину є можливість замовити будь-який виріб за індивідуальними мірками.

Ви можете обрати:

- стандартний розмір або вказати Ваші власні мірки;

- вподобаний Вами колір тканини і вишивки;

- довжину рукава і всього виробу.

Крім цього, наші менеджери завжди готові Вам допомогти визначитися з розміром і відповісти на всі питання по пошті info@grace-atelier.com, телефону (068) 210-33-25 або за допомогою онлайн консультації.

Розширили магазин медичного одягу в м. Вінниця

У нашому салоні-ательє ви можете не тільки вибрати потрібну Вам модель одягу, а й замовити індивідуальний пошив і розробку унікального фасону. Професійні закрійники знімуть мірки і допоможуть визначитися з моделлю, яка підкреслить переваги Вашої фігури.

Збільшили асортимент тканин для пошиття медичного одягу і почали прикрашати наші вироби вишивкою

Наші клієнти люблять одягатися на роботу модно і красиво. Це підвищує настрій і самооцінку. Однак ми також розуміємо, що і лікарю та медсестрі доводиться дотримуватися дрес-коду і виділитися в натовпі однакових білих халатів не так-то просто. Саме тому ми, дотримуючись усіх вимог до медичного одягу, намагаємося зробити його більш індивідуальним і вишуканим.

У цьому нам допомагає машинна вишивка і великий вибір красивих тканин і фурнітури для мед.одягу.

Почали працювати з корпоративними клієнтами

Для корпоративних клієнтів ТМ "Грація" пропонує індивідуальну розробку ділового стилю одягу і машинну вишивку фірмової символіки.

Ви можете замовити будь-яку кількість виробів для ваших співробітників або клієнтів, починаючи від 1 одиниці. Це можуть бути як стандартні розміри виробів, так і одяг за індивідуальними мірками і зростом.