Медичний одяг завжди був важливою частиною візуальної ідентифікації медичного персоналу. Спецодяг має бути зручним, стильним і захищати медиків від зовнішніх шкідливих факторів, з якими вони стикаються в роботі. Уніформа випускається в різних стилях, кольорах і дизайнах. Давайте разом з Вами дізнаємося, як успішно вибрати та де продається якісний медичний одяг Дніпро.

медичний одяг в Одесі1. Медична уніформа: основні види та вимоги

Основними видами медичного одягу є:

Мед одяг Дніпро має відповідати таким вимогам:

 • акуратний і естетично приємний зовнішній вигляд;
 • міцність і довговічність;
 • зручність для носіння під час роботи;
 • для пошиття мають використовуватися безпечні та гіпоалергенні матеріали.

2. Медичний одяг Дніпро: як зробити правильний вибір

Робочий імідж має високу цінність, тому важливо вибрати стильний одяг. Медична уніформа використовується в лікарнях, клініках, стоматологіях, салонах краси, де важливими є компетентність і результати, зумовлені високими стандартами безпеки, задоволенням потреб пацієнтів. Медичний одяг має поєднувати в собі практичність, комфорт, безпеку, модний дизайн, створюючи неповторний образ для медичних працівників.

2.1 Елементи уніформи для лікарів

Спецодяг для медиків має велику різноманітність: халати, костюми, жилетки, топи, спідниці, комбінезони.

Під час вибору медодягу потрібно звернути увагу на елементи, які надають йому унікальності, практичності, краси: кишені, блискавки, ґудзики, принти, нашивки, різні види швів. Також можна підібрати індивідуальне поєднання кольорів у парі: топ, спідниця або штани різних відтінків, або халат і хірургічний костюм.

2.2 Зручність медичного одягу

Сучасна медична уніформа відповідає всім вимогам комфорту і забезпечує свободу рухів, які так важливі для медичних працівників. Наприклад, штани для медичних костюмів шиють із гумками на поясі, роблячи їх дуже зручними під час ходіння - не сковують рухи.

2.3 Безпека в медичному одязі

Дотримання гігієни та стерильності в медичному середовищі є невід'ємною частиною роботи медичного персоналу. Медична уніформа повинна убезпечити лікарів і медсестер від ризиків, що виникають внаслідок характеру їхньої роботи. Спецодяг повинен затримувати та не накопичувати бруд і збудників інфекцій, легко піддаватися очищенню і знезараженню.

Якість тканин є одним із найважливіших параметрів безпеки медичного одягу.

Хорошим матеріалом для пошиття медичного одягу є змішана тканина, у складі якої є бавовна та поліестер.

Переваги змішування синтетичних тканин з бавовною включають:

 • підвищена міцність, стійкість до стирання та розриву;
 • покращені антистатичні властивості тканини;
 • хороша повітропроникність;
 • збереження естетичного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.

2.4 Стиль та естетика в медичному одязі

Сучасна медицина - це не лише лікування пацієнтів, а й взаємодія з ними. Саме тому важливо справляти враження професіонала, викликати довіру і бути поміченим також і завдяки своєму зовнішньому вигляду. Стильна уніформа може допомогти в досягненні цих цілей, оскільки дизайнери створюють її відповідно до тенденцій сучасного дизайну.

Різноманітність медодягу пропонує нам різні кольори, фасони та оздоблення. Це означає, що кожен медичний працівник може знайти для себе свій індивідуальний стиль.

Модні тенденції цього року включають кілька стилів медичного одягу:

 • Спортивний. Такий стиль характеризується вільним кроєм і високоякісними матеріалами та підходить як для чоловіків, так і для жінок. Такий одяг не обмежує свободу рухів і завжди зручний під час роботи.
 • Мінімалізм. Для цього стилю характерна відсутність додаткових деталей і прикрас, стриманий, лаконічний дизайн і приглушені кольори.
 • Асиметрія. Досягається за допомогою асиметричних вирізів, швів і декоративних елементів. Це створює цікаві візуальні ефекти та підкреслює стрункість фігури.
 • Універсальність. Медичний одяг та аксесуари можна комбінувати у всіх їхніх варіаціях, створюючи різноманітні образи щодня та даючи змогу одягатися за сезоном.

Коли медичний працівник одягнений стильно і професійно, людина, що спілкується з ним, відчуває довіру, це сприяє виникненню контакту між лікарем і пацієнтом. Водночас лікар відчуває себе впевненим, модним, красивим, що позитивно впливає на настрій і процес роботи.

3. Де купити медичний одяг у Дніпрі та Україні

Медичний одяг у Дніпрі Ви можете придбати в інтернет-магазині від виробника ТМ "Грація". Магазин мед одягу ТМ "Грація" пропонує не тільки готові фасони, але також ви можете замовити онлайн пошиття за індивідуальними мірками, вибрати колір виробу, відрегулювати при замовленні довжину виробу і рукавів.

Медична уніформа ТМ "Грація" має такі характеристики:

 • висока якість;
 • вишуканий дизайн;
 • ідеальна посадка;
 • комфорт;
 • зносостійкість;
 • широка гама кольорів;
 • естетичність.

Замовити мед халат (Дніпро), мед костюм (Дніпро) та інші види медичного одягу ви можете на сайті нашого магазину, вибравши потрібний фасон, колір і розмір.