Якщо Вам не підійшов розмір або не сподобався фасон, Ви можете поміняти або повернути виріб протягом 14 днів після відправлення товару. Обмін виробів для наших клієнтів - безкоштовний, однак пересилання оплачується замовником. У разі повернення товару, оплата за пересилку також здійснюється замовником.

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, і в разі підтвердження браку - ми повертаємо гроші за пересилку (чек/декларацію про оплату повернення/обміну зберігайте).

Важливо! Обмін/повернення здійснюється тільки за умови, якщо товар не був у використанні (відсутність слідів використання, плям і інших забруднень), збережений товарний вид і ярлики.

Обміну або поверненню не підлягає наступний товар:

- брендовані вироби (вироби з ПІБ або вишивкою логотипів);
- вироби, які були пошиті за індивідуальними мірками;
- вироби нестандартних кольорів, які відрізняються від зразків, представлених в Інтернет-магазині.

До товарів, пошитих на замовлення і ідентичних товарів з каталогу (колір, фасон), а також до товарів, чиє поєднання кольорів відрізняється від стандартного, але при оформленні замовлення було підтверджено менеджером в електронному листі як ті, що підлягають обміну та поверненню; застосовуються ті ж умови, що і до стандартних товарів з каталогу.

При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

У разі повернення товару, повернення коштів покупцеві здійснюється після отримання нами вироби і його перевірки. Переказ коштів здійснюється на банківську карту покупця протягом 5 робочих днів з моменту отримання нами вироби.

Обмін/повернення виробів можна здійснити з помоць Транспортним компаніям "Нова Пошта" або у нас в салоні-ательє "Грація", за адресою: м.Вінниця, вул. Пирогова 24.