Красиво одягнути жінку - мистецтво. Жінки, чий розмір більший за 48-й, знають це на власному досвіді. І якщо знайти повсякденний або святковий одяг великих розмірів все-таки ще можна, то з робочим одягом часто виникають труднощі.

Найголовнішою проблемою, з якою стикаються лікарі при виборі медичного одягу великих розмірів, є обмежена лінійка розмірів у багатьох виробників. Найбільш ходовими є розміри з 40 по 52, а діапазон пошиття деяких моделей буває ще меншим.

Однак це далеко не єдина проблема, з якою стикаються власниці апетитних форм. Маленький вибір цікавих фасонів, укупі зі стандартними безформними моделями, здатний довести до відчаю будь-яку модницю.

Що ж робити, коли хочеться урізноманітнити робочий гардероб красивими і стильними речами? Як вибрати одяг, який підкреслить достоїнства пишної фігури? Про все це ми і поговоримо в цій статті.

Що потрібно знати про мед одяг великих розмірів

Від виробника одяг для повних вимагає особливого підходу: важливо не просто пошити зручну і функціональну річ, але підійти до її створення з розумом і фантазією. Від покупця потрібна увага при виборі і розуміння того, які фасони здатні вигідно підкреслити переваги жіночної фігури.

Є кілька правил, які однаково добре працюють для всіх типів фігури повних жінок:

  • V-подібний виріз допомагає візуально подовжити фігуру. Крім того, він красиво подовжує шию і акцентує увагу на грудях. Якщо Ви носите халат з коміром - розстібайте верхній гудзик, це створить потрібний ефект.
  • Щільні тканини. М'який трикотаж жінкам в тілі протипоказаний - він дозволяє з легкістю побачити всі ті деталі, які ми зазвичай намагаємося приховати. А ось медичний одяг з бавовняної, змішаної або щільної трикотажної тканини, підібрана по фігурі навпаки дозволяє гордо показати тільки те, чим є привід пишатися.
  • Розмір в розмір. Мішкуватий медичний одяг не приховує недоліки фігури, він робить повну фігуру ще більшою. Не намагайтеся купити одяг "на виріст" і намагайтеся уникати безформних фасонів. Однак не варто вибирати і одяг на розмір менше. Це лише створить небажаний ефект і створить враження, що Ви не поміщається в свій розмір.
  • Вибирайте одяг по розміру. Якщо розмір не стандартний, а для жінок будь-якого розміру (крім хіба що S і XS) - це цілком нормальне явище, замовте індивідуальний пошив. Для ательє, які займаються пошиттям медичного одягу - це звичайна практика.
  • Правильно обирайте кольори. Темно-зелений, чорний і колір морської хвилі допоможе візуально "витягнути" фігуру. Теж саме стосується "холодних" і темних кольорів, таких як синій, синьо-фіолетовий, синьо-зелений. Ці кольори допомагають візуально зменшити фігуру, зробити її стрункішою і привабливішою.

Де купити мед одяг великих розмірів?

Купити медичний одяг можна в звичайному магазині медодягу, замовити індивідуальний пошив в ательє або оформити покупку через інтернет. Дуже зручно, коли Ви можете не тільки придбати одяг стандартного, нехай і великого, розміру, але і додатково вказати свої мірки. У цьому випадку, костюм або халат буде краще сидіти по фігурі і підійде по зросту. Це також допоможе вирішити питання так званого "нестандартного" розміру, коли куртка і штани потрібні різних розмірів.

На сайті ТМ "Грація" Ви можете придбати одяг до 72-го розміру або замовити індивідуальне пошиття. У нас Ви зможете знайти не тільки потрібний фасон, але і замовити індивідуальний пошив наших моделей за ціною стандартного костюма або халата. Для цього потрібно при оформленні замовлення вказати свої мірки і зріст. Ми цінуємо індивідуальність і комфорт наших клієнтів!