Правильно зняті мірки – запорука успішної покупки речі потрібного розміру. Якщо хочете, щоб одяг лежав точно по фігурі, до процесу зняття мірок варто підійти з великою відповідальністю. Навіть незначні, на перший погляд, деталі, можуть істотно вплинути на результати вимірювань.

Найкраще довірити зняття мірок швачці або кравчині, проте керуючись нескладними правилами, наведеними нижче, з цим завданням чудово впорається подруга, колега або родичка.

Самостійно знімати з себе мірки не рекомендується, так як в процесі Ви неминуче будете нахилятися, рухати плечима і повертати голову, що може спотворити результати вимірювань. Однак якщо без цього ніяк не обійтися, дотримуйтесь наших порад і у Вас все вийде.

Як правильно знімати мірки

  1. Знімати мірки необхідно щільною сантиметровою стрічкою. Стрічку не потрібно натягувати дуже сильно, але і не можна випускати занадто вільно.
  2. Поза повинна бути максимально природною. Станьте прямо, не напружуйте тіло. Руки повинні бути вільно опущені.
  3. Мірки необхідно знімати поверх нижньої білизни або легкого одягу, наприклад, футболки або трикотажної кофти. Знімаючи мірки поверх щільного одягу, наприклад, светру або джинсів, Ви можете неправильно визначити Ваш розмір.
  4. Перед тим як почати знімати мірки, пов'яжіть резинку, додаткову сантиметрову стрічку або шнурок навколо талії. Це допоможе правильно визначити довжину виробу і обхват талії.

Мірки, які потрібні при виборі медичного одягу

За основу розміру береться половина обхвату грудей. Стандартні параметри розміру (обхват грудей, талії, стегон) Ви можете подивитися в таблиці размірів на нашому сайті.

  • обхват грудей - сантиметрова стрічка проходить горизонтально по найбільш виступаючим точкам грудей і лопаток і по пахвових западинах;
  • обхват талії - знімається по самому вузькому місці тулуба. Стрічка або резинка, яку ми пов'язували навколо талії, перш ніж приступити до зняття мірок, допоможе визначити вірне місце розташування талії;
  • обхват стегон - ця мірка вимірюється по самим опуклим точкам сідниць і найбільш широкому місці стегон.

Зверніть увагу на те, що розмір або мірки потрібно вказувати без добавок, так як за стандартами для спецодягу, ми робимо добавку на свободу облягання.

Якщо Ваші мірки відрізняються від стандартних параметрів розміру, і Ви хочете їх змінити, уточніть в примітках до замовлення окружність грудей, талії і стегон.

Як виміряти довжину виробу

Ви можете вказати свій зріст і ми пошиємо виріб відповідно до нього. Ви також можете вказати бажану довжину виробу і довжину рукава.

  • довжина блузи, топа або халата вимірюється від сьомого шийного хребця (від коміра) до стрічки на талії, і від цієї точки вниз до бажаної довжини виробу;

  • довжину спідниці або штанів необхідно вимірювати від нижнього краю стрічки на талії до бажаного рівня виробу. Якщо Ви вимірюєте довжину штанів або спідниці на готовому виробі, її необхідно виміряти по зовнішньому боковому шву разом із поясом.